Acestea sunt date estimative va rugam sa ne contactati telefonic sau pe Facebook.

Traseu Pascani – Roman – Bacau- Adjud – Focsani – Ramnicu Sarat – Buzau

  1. Paşcani
  2. Stolniceni-Prajescu
  3. Cozmeşti
  4. Mogoşeşti-Siret
  5. Tudor Vladimirescu
  6. Luncaşi
  7. Hălăuceşti
  8. Mirceşti
  9. Traian
  10. Roman
  11. Horia
  12. Secuienii Noi
  13. Hârleşti
  14. Onişcani
  15. Filipeşti
  16. Dumbrava
  1. Bogdan Vodă
  2. Bacău
  3. Nicolae Bălcescu
  4. Cleja
  5. Gheorghe Doja
  6. Răcăciuni
  7. Valea Seacă
  8. Sascut
  9. Adjud
  10. Domneşti-Târg
  11. Pufeşti
  12. Călimăneşti
  13. Haret
  14. Mărăşeşti
  15. Tişiţa
  16. Bizighesti
  1. Garoafa
  2. Făurei
  3. Focşani
  4. Ceardac
  5. Goleşti
  6. Popeşti
  7. Dumbrăveni
  8. Obrejiţa
  9. Slobozia Bradului
  10. Râmnicu Sărat
  11. Oreavul
  12. Zilişteanca
  13. Poşta Câlnău
  14. Potârnicheşti
  15. Mărăcineni
  16. Buzau

Traseu Targu Neamt-Piatra neamt-Roman-Bacau

  1. Târgu Neamț
  2. Humuleşti
  3. Humuleştii Noi
  4. Săcăluşeşti
  5. Bălţăteşti
  6. Crăcăoani
  7. Oşlobeni
  8. Bodeşti
  9. Dobreni
  10. Piatra Neamt
  11. Dumbrava Roşie
  12. Săvineşti
  13. Roznov
  14. Zăneşti
  1. Podoleni
  2. Costişa
  3. Buhuşi
  4. Lespezi
  5. Gârleni
  6. Hemeiuş
  7. Lilieci
  8. Gherăieşti
  9. Turtureşti
  10. Girov
  11. Baratca
  12. Bozienii de Sus
  13. Dulceşti
  14. Horia
  1. Iugani
  2. Barticeşti
  3. Nisiporeşti
  4. Hanul Ancuţei
  5. Ciohorăni
  6. Mirosloveşti
  7. Soci
  8. Boureni
  9. Moţca
  10. Cristeşti
  11. Plăieşu
  12. Dumbrava

Traseu Radauti – Dorohoi – Botosani – Suceava -Falticeni

  1. Pașcani
  2. Gâşteşti
  3. Cristeşti
  4. Drăguşeni
  5. Oniceni
  6. Roşiori
  7. Vadu Moldovei
  8. Spătăreşti
  9. Fălticeni
  10. Podeni
  11. Buneşti
  12. Cumpărătura
  13. Suceava
  14. Valea Seacă
  15. Conţeşti
  16. Bursuc Deal
  17. Heci
  18. Lespezi
  19. Buda
  20. Budeni
  21. Tudora
  22. Vorona Mare
  23. Vorona
  24. Orăşeni-Deal
  25. Lebăda
  26. Botosani
  27. Zăiceşti
  28. Copălău
  1. Cotu
  2. Nicolae Bălcescu
  3. Flămânzi
  4. Comuna Frumuşica
  5. Maxut
  6. Hârlău
  7. Buhalniţa
  8. Cotnari
  9. Balş
  10. Boureni
  11. Târgu Frumos
  12. Costeşti
  13. Giurgeşti
  14. Rediu
  15. Ruginoasa
  16. Blăgeşti
  17. Botosani
  18. Manoleşti Deal
  19. Cătămăreşti-Deal
  20. Cerviceşti
  21. Leorda
  22. Dolina
  23. Brăeşti
  24. Văculeşti
  25. Sauceniţa
  26. Dealu Mare
  27. Dorohoi
  28. Vârfu Câmpului
  1. Zvoriştea
  2. Şerbăneşti
  3. Călugăreni
  4. Adâncata
  5. Burdujeni-Sat
  6. Mereni
  7. Plopeni
  8. Salcea
  9. Dumbrăveni
  10. Huţani
  11. Vlădeni
  12. Baisa
  13. Mănăstirea Doamnei
  14. Hudum
  15. Suceava
  16. Pătrăuţi
  17. Dărmăneşti
  18. Măriţei
  19. Măriţeia Mică
  20. Dănila
  21. Iacobeşti
  22. Slobozia Sucevei
  23. Milişăuţi
  24. Bădeuţi
  25. Radauti

Traseu Iasi – Vaslui – Husi – Barlad – Tecuci – Braila – Galati

  1. Targu Frumos
  2. Razboieni
  3. Bălţaţi
  4. Mădârjeşti
  5. Sârca
  6. Budăi
  7. Podu Iloaiei
  8. Leţcani
  9. Iasi
  10. Uricani
  11. Dumbrava
  12. Bordea
  13. Grajduri
  14. Valea Satului
  15. Ciocârleşti
  16. Scânteia
  17. Rebricea
  18. Rateşu Cuzei
  19. Podeni
  20. Vultureşti
  21. Voineşti
  22. Parpaniţa
  23. Negreşti
  24. Silistea
  25. Todireşti
  26. Dumeşti
  1. Băceşti
  2. Crăieşti
  3. Poienari
  4. Gâdinţi
  5. Podeni
  6. Cănţălăreşti
  7. Ştefan cel Mare
  8. Mărăşeni
  9. Vaslui
  10. Muntenii de Jos
  11. Băcăoani
  12. Secuia
  13. Crasna
  14. Târzii
  15. Olteneşti
  16. Curteni
  17. Creţeşti
  18. Husi
  19. Crasna
  20. Sârbi
  21. Mitoc
  22. Strâmtura-Mitoc
  23. Sălcioara
  24. Simila
  25. Barlad
  26. Bădeana
  1. Tutova
  2. Coroiu
  3. Berheci
  4. Munteni
  5. Tecuci
  6. Malu Alb
  7. Drăgăneşti
  8. Barcea
  9. Umbrăreşti-Deal
  10. Buceşti
  11. Liești
  12. Hanu Conachi
  13. Tudor Vladimirescu
  14. Vameş
  15. Piscu
  16. Independenţa
  17. Vasile Alecsandri
  18. Braniştea
  19. Traian
  20. Şendreni
  21. Vădeni
  22. Baldovineşti
  23. Braila
  24. Galati

Traseu Falticeni – Gura Humorului – Vatra Dornei – Bistrita – Dej – Cluj – Baia Mare – Satu Mare

  1. Cornu Luncii
  2. Băişeşti
  3. Brăieşti
  4. Capu Codrului
  5. Gura Humorului
  6. Bucşoaia
  7. Frasin
  8. Molid
  9. Vama
  10. Prisaca Dornei
  11. Câmpulung Moldovenesc
  12. Pojorâta
  13. Valea Putnei
  14. Mestecăniş
  15. Iacobeni
  16. Argestru
  17. Vatra Dornei
  18. Dorna Candrenilor
  19. Dealu Floreni
  20. Podu Coşnei
  21. Prăleni
  22. Poiana Stampei
  23. Căsoi
  24. Piatra Fântânele
  25. Mureşenii Bârgăului
  26. Tiha Bârgăului
  27. Prundu Bârgăului
  28. Mijlocenii Bârgăului
  29. Josenii Bârgăului
  30. Rusu Bârgăului
  31. Livezile
  32. Bistriţa
  33. Blăjenii de Sus
  34. Blăjenii de Jos
  35. Şintereag
  36. Beclean
  37. Măluţ
  38. Braniştea
  39. Valea Luncii
  40. Sânmărghita
  41. Dâmbu Mare
  42. Mica
  43. Dej
  44. Nima
  45. Buneşti
  46. Gherla
  47. Băiţa
  1. Livada
  2. Iclod
  3. Fundătura
  4. Bonţida
  5. Răscruci
  6. Juc-Herghelie
  7. Jucu de Mijloc
  8. Apahida
  9. Sânnicoară
  10. Cluj-Napoca
  11. Dej
  12. Urişor
  13. Căşeiu
  14. Coplean
  15. Câţcău
  16. Căpâlna
  17. Gura Vlădesei
  18. Gâlgău
  19. Bârsău Mare
  20. Glod
  21. Dăbâceni
  22. Ileanda
  23. Bizuşa-Băi
  24. Perii Vadului
  25. Mesteacăn
  26. Valea Chioarului
  27. Buciumi
  28. Şomcuta Mare
  29. Satulung
  30. Hideaga
  31. Lăpuşel
  32. Recea
  33. Baia Mare
  34. Tăuţii-Măgherăuş
  35. Cicârlău
  36. Bârgău
  37. Ilba
  38. Săbişa
  39. Seini
  40. Apa
  41. Băbăşeşti
  42. Odoreu
  43. Mărtineşti
  44. Satu Mare
  45. Dorolţ
  46. Petea

Traseu Bacau – Onesti – Brasov – Sibiu – Sebes – Deva – Lugoj – Timisoara – Arad

  1. Bacau
  2. Dealu-Mare
  3. Osebiţi
  4. Petricica
  5. Bârzuleşti
  6. Coman
  7. Sănduleni
  8. Orăşa
  9. Livezi
  10. Bălăneasa
  11. Helegiu
  12. Brătila
  13. Slobozia
  14. Onesti
  15. Filipeşti
  16. Bogdăneşti
  17. Oituz
  18. Ferestrău-Oituz
  19. Hârja
  20. Poiana Sărată
  21. Oituz
  22. Breţcu
  23. Lemnia
  24. Lunga
  25. Săsăuşi
  26. Tinoasa
  27. Târgu Secuiesc
  28. Cernat
  29. Moacşa
  30. Sântionlunca
  31. Ozun
  32. Chichiş
  33. Lunca Câlnicului
  34. Hărman
  35. Brasov
  36. Ghimbav
  37. Codlea
  38. Vlădeni
  39. Perşani
  40. Şercaia
  1. Mândra
  2. Făgăraş
  3. Beclean
  4. Dridif
  5. Voila
  6. Sâmbăta de Jos
  7. Olteţ
  8. Viştea de Jos
  9. Ucea de Jos
  10. Arpaşu de Jos
  11. Scoreiu
  12. Porumbacu de Jos
  13. Avrig
  14. Bradu
  15. Veştem
  16. Şelimbăr
  17. Sibiu
  18. Sebes
  19. Simeria
  20. Deva
  21. Mintia
  22. Veţel
  23. Leşnic
  24. Săcămaş
  25. Brâznic
  26. Lăpuşnic
  27. Dobra
  28. Abucea
  29. Ohaba
  30. Coşeviţa
  31. Coşava
  32. Margina
  33. Făget
  34. Păru
  35. Lugoj
  36. Remetea Mare
  37. Timisoara
  38. Dumbrăviţa
  39. Giarmata
  40. Arad
  41. Nădlac

Traseu Targu Neamt – Toplita – Reghin – Targu Mures – Turda – Cluj – Oradea

  1. Târgu Neamț
  2. Humuleşti
  3. Vânători-Neamţ
  4. Leghin
  5. Stânca
  6. Păţăligeni
  7. Pipirig
  8. Dolheşti
  9. Petru Vodă
  10. Poiana Largului
  11. Călugăreni
  12. Bistricioara
  13. Grinţieş
  14. Poiana
  15. Bradu
  16. Tulgheş
  17. Corbu
  18. Capu Corbului
  19. Borsec
  20. Vale
  21. Toplita
  22. Vâgani
  23. Ciobotani
  24. Stânceni
  25. Meştera
  26. Neagra
  27. Lunca Bradului
  28. Andreneasa
  29. Răstoliţa
  30. Iod
  31. Borzia
  32. Gălăoaia
  33. Bistra Mureşului
  34. Deda
  35. Pietriş
  36. Morăreni
  37. Maioreşti
  38. Vălenii de Mureş
  39. Brâncoveneşti
  40. Suseni
  41. Reghin
  42. Iernuţeni
  43. Petelea
  44. Periş
  45. Gorneşti
  46. Dumbrăvioara
  47. Ernei
  1. Sângeorgiu de Mureş
  2. Targu Mures
  3. Cristeşti
  4. Ungheni
  5. Iernut
  6. Cuci
  7. Luduş
  8. Cheţani
  9. Hădăreni
  10. Luncani
  11. Luna
  12. Câmpia Turzii
  13. Turda
  14. Copăceni
  15. Tureni
  16. Vâlcele
  17. Feleacu
  18. Cluj-Napoca
  19. Floreşti
  20. Luna de Sus
  21. Gilău
  22. Căpuşu Mare
  23. Păniceni
  24. Izvoru Crişului
  25. Şaula
  26. Huedin
  27. Bologa
  28. Poieni
  29. Ciucea
  30. Negreni
  31. Bucea
  32. Corniţel
  33. Borod
  34. Borozel
  35. Topa de Criş
  36. Gheghie
  37. Auşeu
  38. Groşi
  39. Tinăud
  40. Aleşd
  41. Lugaşu de Jos
  42. Urvind
  43. Uileacu de Criş
  44. Tileagd
  45. Oşorhei
  46. Oradea
  47. Bors